Работни панталони Dassy Ponti Flex
Не забравяй да купиш
Тиранти за панталони Dassy Themis
Работни панталони Dassy Ponti Flex характеристики на продукта:
- Стреч материал панталоните са изработени от плат с добавка на стреч, които осигуряват комфорт и свобода на движение по време на работа.
- 4-посочна стреч вставка в крачола еластичният материал в крачола увеличава мобилността и комфорта при навеждане и работа в движение.
- Джобове за наколенки от Cordura® регулируемите джобове за наколенки, изработени от издръжлив материал Cordura®, увеличават устойчивостта на износване.
- Регулиране в колана еластичният колан с възможност за регулиране подобрява прилягането на панталоните към силуета.
- Удължаващ се крачол възможността за удължаване на крачола с 5 см позволява да се регулира дължината на панталоните според ръста на потребителя.
- Множество работни джобове панталоните разполагат с джоб за телефон, инструменти, ролетка, химикал и монтьорски нож, което улеснява организацията на работата.
- Многофункционална панталка позволява закачане на инструменти или работни аксесоари.
- Закопчаване със скрито копче и цип скритото закопчаване намалява риска от надраскване на повърхности по време на работа.
- Светлоотразителни елементи подобряват видимостта на потребителя при по-слаби светлинни условия.
- Индустриално пране панталоните са подходящи за индустриално пране, благодарение на което са идеални за интензивна употреба.
- Регулярна кройка със стеснен крачол модерният фасон осигурява комфорт и прилепнал вид.
Често задавани въпроси – Работни панталони Dassy Ponti Flex
Имат ли Работни панталони Dassy Ponti Flex джобове за наколенки?
Да, моделът Работни панталони Dassy Ponti Flex притежава регулируеми джобове за наколенки, изработени от издръжлив материал Cordura®.
Еластични ли са Работни панталони Dassy Ponti Flex?
Да, панталоните са изработени от стреч материал и притежават 4-посочна стреч вставка в крачола, което осигурява голяма свобода на движение.
Подходящи ли са Работни панталони Dassy Ponti Flex за индустриално пране?
Да, панталоните са приспособени за индустриално пране и интензивна употреба.
Може ли да се удължат крачолите на Работни панталони Dassy Ponti Flex?
Да, крачолите могат да се удължат с около 5 см, за да се регулира дължината според ръста на потребителя.
Характеристики на продукта
EN 15797 - Одобрен за промишлено пране
Светлоотразителни елементи
Джоб за линийка
Джоб за телефон
Задна част
Карго джоб
Косо
Подсилени колене
Естествена разтегливост на материала
Регулиране на талията
Оценки на продукта
Manufacturer: Dassy

Изтеглете – Общи инструкции за безопасност за работни панталони
Предупреждения за безопасност:
- Работните панталони не са предназначени за деца – само за възрастни потребители.
- Риск от задушаване или задавяне с опаковката – дръжте фолийните опаковки далеч от деца.
- Панталоните не осигуряват защита срещу химически опасности, огън, електрически ток или радиация, освен ако това не е изрично посочено в продуктовата документация.
- Защита на коленете: ефективността зависи от използването на сертифицирани наколенки и правилното им позициониране.
- Светлоотразителни елементи: ефективността може да намалее при замърсяване, износване или покриване с друга дреха.
- Не модифицирайте конструкцията на панталоните – промените могат да намалят защитните им свойства.
- Повредените панталони трябва да се подменят незабавно – особено при скъсани джобове за наколенки или износени светлоотразители.
Продукти от същата категория
Bosafety
Сигнален работен гащеризон с тиранти Bosafety Mashup
Portwest
Работен панталон Portwest T803 KX3
Snickers Workwear
Работни панталони Snickers 6241 Stretch AllroundWork
Dassy
Сигнални работни панталони Dassy Odessa
Sara Workwear
Работни панталони Sara Workwear Lightning FLEX
Snickers Workwear
Работни панталони full stretch Snickers 6371
Разглеждани продукти